Testápoló tej kettős hatással ÉRZÉKENY BŐRRE 200ml MASSADA

• Hidratálja és meghosszabbítja a barnulást.
  • Azonnal felszívódik, rehidratál, és selymessé teszi a bőrt.
  • Kifejezetten érzékeny bőrre kifejlesztve.
  • Alkalmazás: nappal és/vagy éjszaka, igény szerint.
  • DOUBLE ACTION BODY MILK 200ml által MASSADA

Termékkód MA060
Márka MASSADA
Kategória Érzékeny bőrre

DOUBLE ACTION BODY MILK 200ml by MASSADA - Mély hidratálást és hosszabb ideig tartó barnaságot biztosít ez a kettős hatású testápoló krém. Formuláját a Tahiti-tengerből származó biotechnológiai hatóanyaggal egészítették ki, amely a bőrt tovább tartja aranyszínűnek és barnának. Aloe vera, szezám-, mandula- és sárgarépa olajat, valamint áfonyakivonatot is tartalmaz, amelyek antioxidáns, stimuláló és barnaságot meghosszabbító tulajdonságokkal rendelkeznek. Friss illatú testápoló, amely azonnal beszívódik, rehidratálja és puhává teszi a bőrt, selymes és bársonyos lesz.

A Double Action testápoló az első testápoló a Sensitive Skin termékcsaládból, amelynek formulája minden bőrtípusra ideális, még a legérzékenyebbekre is. Gyengéden barnítja a bőrt 7 napos használat után a melanin aktiválásnak köszönhetően, oxidáció és bőrkárosodás nélkül

Fő összetevők: Isochiris galbana kivonat, aloe vera, áfonyakivonat, édesmandulaolaj, szezámolaj.

Hogyan kell használni: naponta alkalmazza az egész testre.

Terméktípus.

Méret: 200 ml.

Érdekli a nagykereskedelmi együttműködés? Van szépségszalonja, szépségközpontja, wellness vagy SPA-ja, vagy szépségápolási termékeket árul? Írjon nekünk a info@unicato.sk e-mail címre. Szívesen megbeszéljük a képzési lehetőségeket, és nagykereskedelmi áron szállítjuk Önnek az árukat.