SANIQUAT CASA 5L - fertőtlenítő hatású koncentrátum padlókhoz

saniquat casa piktogramy

• Kvaterner sókkal fertőtleníti a padlót (szagtalan)
  • Garantálja a tisztaságot és higiéniát minden padlón és felületen
  • 1%-os hígításban nem igényel öblítést - ideális padlókhoz
  • Szuper erős koncentrátum - hígítás 1%-5% (egy lombikból 100L-500L aktív oldat készíthető)

Termékkód 016SCAS0020X
Márka ALLEGRINI Italy
Kategória Padlók és sík felületek

SANIQUAT CASA prospektus

HASZNÁLAT: Könnyen mosható tisztítószer kemény felületek általános tisztítására és fertőtlenítésére. Könnyen eltávolítja a szennyeződéseket és a kellemetlen szagokat, miközben kellemes illatot hagy maga után. Nem károsítja a fém, műanyag vagy festett felületeket. Ideális padló, csempe, mosdók, fürdőszobák, ajtók és általában minden mosható felület tisztítására és higiéniájára.
Ideális szállodák, bárok, irodák, bevásárlóközpontok, üzletek, iskolák, óvodák, sportközpontok, fitneszközpontok, stb...

AJÁNLÁS: 1%-ra hígítva nincs szükség öblítésre.

ROW: rutinszerű tisztítás: 1-5%-ra hígítsuk vízzel (10ml-50ml készítményt, a többit töltsük fel 1 liter vízzel).

Hogyan kell alkalmazni: 5%-ra hígítva terítse fel a felületre, hagyja rajta 5 percig, majd öblítse le vízzel.