PULISCITUTTO SPECIAL UNIVERSALE 750ml - univerzális zsírtalanító tisztítószer

• univerzális tisztítószer kemény felületekre
  • kiváló zsírtalanító tulajdonságokkal, eltávolítja a nehezen hozzáférhető szennyeződéseket is
  • extra hatékony a tinta eltávolítására a kemény felületekről
  • alkalmas rutin és mélytisztításra

Termékkód 016PSPESP12
Márka ALLEGRINI Italy
Kategória Padlók és sík felületek

PULISCITUTO SPECIAL UNIVERSALE autómosó

PULISCITUTO SPECIAL UNIVERSALE láz

HASZNÁLAT: A PULISCITUTTO SPECIAL UNIVERSALE lúgos, gyors hatású, általános zsírtalanító és polírozószer mindennapi használatra. A mélyen beágyazódott szennyeződéseket és foltokat is eltávolítja. Rendkívül hatékony a filctoll- és tintafoltok eltávolítására olyan felületekről, mint asztalok, csempék, üveg, műanyag, konyhai berendezések, ajtók és minden kemény felület. Konyhai környezetben alkalmas a szűrők, berendezések és minden kemény felület rutinszerű zsírtalanítására.

AJÁNLÁS: Használat előtt célszerű a tisztítandó terület valamely perifériás részén felületi próbát végezni.

Hígítás: felhasználásra kész PH: 12 +-0,5

HOGYAN TÖRTÉNIK: fújja a felületre, majd törölje le mikroszálas ruhával vagy papírtörlővel. Makacs tintafoltok esetén 20-30 másodpercig hagyja hatni. Aztán törölje le. Nem igényel öblítést.