ELADÁS Nagyító

GEMINI CLEANER 5L - habzó klóros fertőtlenítő koncentrátum minden felületre

gemini cleaner

• Alkalmas padlóra, mosdókhoz, öltözőkhöz, fürdőszobákhoz és zuhanyzókhoz
  • Habzó, többcélú klór alapú fertőtlenítőszer
  • Kompatibilis a króm, műanyag, kerámia...
  • Hatékony hígítás 1%-3%

Termékkód 016GEMI0020X
Márka ALLEGRINI Italy
Kategória Professzionális takarítás

Brosúra GEMINI CLEANER.pdf

GEMINI CLEANER msds Műszaki adatlap.pdf

ALKALMAZÁS: A baktériumok és vírusok átvitelének fő forrása a mosdókban, öltözőkben és klinikákon történik. A higiénia biztosítása elengedhetetlen a sok ember által látogatott környezetben. A GEMINI CLEANER kifejezetten mosdókagylók, fürdőszobai kiegészítők, csempézett padlók és linóleum, általában kemény felületek tisztítására és fertőtlenítésére szolgál. Ha naponta használják, fényes megjelenést kölcsönöz az acélnak. A fertőtlenítő hatás aktív klór segítségével történik, amely eltávolítja a baktériumokat, gombákat, élesztőgombákat és vírusokat. A termék lebontja és megakadályozza a kellemetlen szagokat. Megfelelő hígítás esetén nincs szükség öblítésre. Alkalmas edzőtermekbe, szállodákba, iskolákba, óvodákba, irodákba, uszodákba, fürdőkbe stb.

Lysteria és Salmonella ellen még ezekben az esetekben is hatékony:
- kemény felületek súrlódással történő fertőtlenítése
eN 16615 (orvosi terület), EN 14476 (minden alkalmazás) szerint
terület),
- kemény felületek fertőtlenítése kisnyomású permetezéssel,
az EN 16615 (orvosi terület), az EN 13697 és az EN
14476 (teljes alkalmazási terület),
- a műszerek és a mártószerszámok fertőtlenítése, a következők szerint vizsgálva
EN 14561 és EN 14562 (orvosi területen), EN 13697 és EN
14476 (minden alkalmazási terület).

HOGYAN KELL CSINÁLNI:

• aktív fertőtlenítés: 3%-os hígítást használjon (30ml/L víz - 1050 ppm aktív klór). Hagyja rajta 15 percig, majd öblítse le. Hagyja hatni 60 percig, mielőtt leöblíti, hogy biztosítsa a vírusölő hatást.
  • passzív fertőtlenítés: 1%-os hígítás (10ml/L víz - 350 ppm aktív klór). Nem igényel öblítést

PÉNZ: közepes

AJÁNLÁS: Szövetek és ruhák (asztalterítők, ágyneműk stb.) fehérített és hideg fertőtlenítésére is alkalmas. Hagyja ázni 45 percig, majd öblítse le vízzel. Ne használja érzékeny vászon, festett vagy selyem ruhadarabokon.

BIZTONSÁGI FIGYELMEZTETÉS: A terméket közvetlen napfénytől védett, hűvös helyen tárolja. GYERMEKEK ELŐL ELZÁRVA TARTANDÓ!!!